Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Rímskokatolícka farnosť

Farske oznamy

Farské oznamy 18.9.-24.9.2017

Dnes je zbierka na kostol. Všetkým milodarcom vyslovujem Pán Boh zaplať“.

Modlitbová skupina sv. Jána Pavla II pozýva na spoločnú adoráciu pred Sviatosťou Oltárnou v pondelok po večernej sv. omši.

Farské oznamy 11.9.-17.9.2017

V stredu 13. septembra. bude v kostole sv. Jozefa o 9.00 hod sv. omša, po ktorej odchádzajú peší pútnici do Šaštína. Pamätajme na pútnikov v našich modlitbách.

V stredu 13.9. po večernej sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti.

V ´piatok 15.9. je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska. Sv. omše budú o 7.00, o 10.00 a 18.00 hod., a v kostole sv. Jozefa o 9.00 hod.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Už teraz všetkým vyslovujem úprimne „Pán Boh zaplať“.

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti a mladých na stretká, ktoré budú fungovať počas tohto nového školského roka. Viac informácií nájdete na nástenke pred kostolom alebo na www.tulipanci.sk.

Farské oznamy 28.8.-3.9.2017

Rehoľné sestry SV. KRÍŽA pozývajú na pútnickú sv. omšu o 7.30 dňa 30. augusta (streda) 2017.

V stredu 30. augusta po večernej sv. omši bude stretnutie členov Bratstva sv. ruženca.

Na budúci týždeň je prvý piatok v mesiaci september. Spovedáme každý deň od 17.30 hod.

Na prvý piatok bude v našom farskom kostole dodatočná sv. omša o 7.00 hod.

Informujeme, že sv. omše pre deti začnú nedeľou 10. septembra o 11.15 hod.

Pri príležitosti sviatku Sedembolestnej Panny Márie sa bude konať pešia púť z Trnavy do Šaštína. Odchod je od pavlínskeho kostola v Trnave dňa 13.9. 2017 po sv. omši o 9.00 hod. Jeden z úmyslov púte je podpora Projektu 9 mesiacov za život. Podrobnosti o tejto dvojdňovej púti nájdete na plagátoch.

Na kostol Bohu známi obetovali: 200€, 50€ a 20€. Srdečné Pán Boh zaplať!

Farske oznamy 14.8.-20.8.2017

Včera pútnici začali XII pešia púť z Trnavy na Jasnú Horu v Čenstochovej. Odporúčame pútnikov Vašim modlitbám.

V utorok mame prikázaný sviatok Nanebovzatia Panny Márie. Sv. omše v našom farskom kostole budú o 7.00 hod. a 18.00 hod. a v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9.00 hod.

Na budúcu nedeľu, bude zbierka na kostol. Všetkým milodarcom už teraz vyslovujeme úprimné „Pán Boh zaplať“.

Na kostol Bohu známi darovali 100€ a 50€.„Pán Boh zaplať“.

Farské oznamy 7.8.-13.8.2017

Dnes na prvú nedeľu v mesiaci august bude vyložená Sviatosť Oltárna k poklone od 16.00 h do večernej sv. omše o 18.30 h.

V pondelok pri večernej sv. omši sa počas homílie môžeme zúčastniť na duchovnom sprevádzaní členov Bratstva anjelov strážcov, ktorých touto cestou pozývame.

Modlitbová skupina sv. Jána Pavla II. pozýva v pondelok po večernej sv. omši na spoločnú adoráciu.

V nedeľu 13. augusta po večernéj sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti a s modlitbou sv. ruženca.

Pozývame vás na XII. pešiu púť  z Trnavy na Jasnú Horu v Čenstochovej, ktorá bude v termíne od 12. do 27. augusta 2017. Informácie nájdete na našej farskej stránke a na nástenke.

Pozývame vás na autobusovú púť do Čenstochovej, ktorá sa pripojí k peším pútnikom, spojenú s dvojdňovým pobytom na Jasnej Hore v Čenstochovej 25-27.8.2017. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v sakristii.

Na potreby kostola Bohu známy obetoval 20,-  €. „Pán Boh zaplať“.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Zamyslenia