Farské oznamy 12.9.2016 – 18.9.2016

Modlitbová skupina sv. Jána Pavla II pozýva na spoločnú adoráciu pred Sviatosťou Oltárnou v pondelok po večernej sv. omši.

V utorok 13.9. po večernej sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti.

V stredu 14. septembra je sviatok povýšenia sv. kríža. Slávnostná sv. omša v nemocničnej kaplnke bude o 16.00 h.

Pozývame vás na biblický krúžok, ktorý sa uskutoční v stredu po večernej sv. omši na fare.

Vo štvrtok 15.9. je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska. Sv. omše budú o 7.00, o 10.00 a 18.00 h.

Budúci víkend sa uskutoční Festival pre mladé rodiny v saleziánskom stredisku na Kopánke. V programe sú zaujímavé prednášky a zábavný program pre rodičov i deti. Viac informácií nájdete na plagáte na nástenke.

Informujeme pútnikov našej farskej púte do Ríma, že odchod autobusu, 20.septembra bude o 14.30 h spred kostola na Tulipáne. Podrobné informácie z cestovnej kancelárie si môžete prečítať na nástenke, alebo vyzdvihnúť v sakristii.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Všetkým milodarcom vyslovujem Pán Boh zaplať“.