Farské oznamy 13.10.- 19.10.2014

Tento mesiac trinásteho pripadá na pondelok. Modlitba sv. ruženca ulicami našej farnosti bude v tento deň o 17.30 h. Následne bude sv. omša a po nej adorácia moderovaná modlitbovou skupinou sv. Jána Pavla II.

V stredu, 15.októbra začneme modlitbu ruženca Sedembolestnej Panny Márie o 17.00 h.

Na budúcu nedeľu 19. 10. 2014 poobede o 16.00 h bude stretnutie v bazilike sv. Mikuláša v rámci pastoračného projektu „Ježiš je cesta“, ktorý je vyhlásený v Trnave a koná sa s požehnaním a pod záštitou otca arcibiskupa Jána Oroscha. Program stretnutia bude viesť komunita Emanuel a pozostáva z prednášky, svedectva, spevu chvál a eucharistického požehnania. Všetci ste pozvaní.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na misie.

Na kostol Bohu známi obetovali 30 a 50,- €.  Všetkým milodarcom „Pán Boh zaplať“.