Farské oznamy 12.6.-18.6.2017

Dnes v nedeľu o 16.00 hod. bude na fare stretnutie rodičov, ktorých deti príjmu v nedeľu 25. júna sviatosť birmovania.

V pondelok Spoločenstvo sv. Jána Pavla II. pozýva na spoločnú adoráciu po večernej sv. omši.

V utorok 13. júna po večernej sv. omši bude sprievod ulicami našej farnosti so sochou Fatimskej Panny Márie.

Vo štvrtok máme prikázaný sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi. V tento deň budú sv. omše vo farskom kostole o 7.00 hod a o 18.00 hod. V nemocničnej kaplnke o 16.00 hod. Po večernej sv. omši bude procesia ulicami našej farnosti. Prosím o prípravu štyroch oltárov a deti na sypanie kvetov pred Sviatosťou oltárnou.

V rámci predstavenia jednotlivých laických hnutí a spoločenstiev v našej farnosti sa v piatok 16.6. po večernej sv. omši o 18.00 hod. môžete viac dozvedieť o spiritualite hnutia kresťanských rodín.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Všetkým vyslovujem „Pán Boh zaplať“.

Na budúci víkend 17. – 18. 6. sa v saleziánskom stredisku na Kopánke uskutoční tradičný Festival mladých rodín s bohatým programom pre celú rodinu. Viac informácií nájdete na plagáte.

Tento obsah bol zaradený v Farske oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.