Farské oznamy 16.07.2023

1. Ďakujeme všetkým farníkom za prijatie na nocľah peších pútnikov do Nitry z Blažovic pri Brne. Za prijatie na nocľah ďakujeme najmä Milosrdným sestrám Svätého kríža. Tiež ďakujeme za prípravu občerstvenia a chutné koláče.
  • Páter Michal Nižnánsky pozýva do Šaštína na pavlínske dni mládeže, ktoré sa uskutočnia od 17. do 20. júla. Prihlásiť sa môžete u pátra Vladimíra.
  • Od piatku 11. augusta až do nedele 27. augusta organizujeme z našej farnosti pešiu púť do Čenstochovej. Je možné sa už prihlásiť. Tak isto, ako po minulé roky, bude možné ísť do Čenstochovej aj autobusom od 25. – 27. augusta.

KOSTOL BOŽSKÉHO SRDCA:

• Na budúcu nedeľu (23. júla) bude mimoriadna zbierka určená na výstavbu novej farskej budovy a pastoračného centra pri kostole na Tulipáne.  Milodarcom srdečne ďakujeme.

PAVLÍNSKY KOSTOL SV. JOZEFA:

• Na budúcu nedeľu (23. júla) bude mimoriadna zbierka na potreby Pavlínskeho kostola sv. Jozefa. Milodarcom srdečne ďakujeme.
Tento obsah bol zaradený v Farske oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.